Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
31 sierpień 2017
Serdecznie zapraszamy 07 września 2017 roku (czwartek) do przedszkola o godzinie 16.00 na zebranie z rodzicami Porządek spotkania ogólnego: 1. Przedstawienie Rady Pedagogicznej 2. Harmonogram pracy przedszkola (ramowy rozkład dnia, podstawa programowa, programy...) 3. Sprawy różne 4. Przedstawienie oferty grupowego ubezpieczenia dzieci 5. Spotkania grupowe w salach poszczególnych grup Prosimy o przygotowanie danych z numerem dowodu osobistego osób, które będą upoważnione poza rodzicami do odbioru dziecka z przedszkola. Podczas zebrania będą zbierane zgody rodziców na: publikowanie wizerunku dziecka, uczęszczanie na religię, udzielanie pomocy medycznej i wezwanie karetki, upoważnienie rodziców do odbioru dzieci przez inne osoby, przetwarzanie danych osobowych, publikowanie prac plastycznych dziecka. Prosimy wszystkich rodziców o obecność.
25 sierpień 2017
Drodzy Rodzice! Rozpoczęcie roku przedszkolnego 1 września 2017r. Dla dzieci z grupy młodszej prosimy o przyniesienie poszwy na koc o wymiarach 140/200cm, podpisane pantofle, piżamka, poszwa, ubranka na zmianę przy zamoczeniu. Pozostałe sprawy będą omówione na pierwszym zebraniu ogólnym. Serdecznie zapraszamy!
28 czerwiec 2017
Wyrazy wdzięczności i podziękowania! Drodzy Rodzice, Nauczyciele ,Pracownicy obecnie i w przeszłości ze mną pracujący w Przedszkolu w Jadownikach. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę oraz życzliwość, wsparcie i pomoc we wszelkiego rodzaju działaniach w czasie mojej długoletniej pracy zawodowej w jadownickich przedszkolach. Dziękuję za zaufanie i docenienie moich umiejętności , starań i serca jakie włożyłam w opiekę i wychowanie dzieci, w dbałość o poprawę warunków pracy i zabawy przedszkolaków. Każdy rok szkolny wymagał wielu starań i pomysłów, aby dzieci znalazły w przedszkolu opiekę, bezpieczeństwo, atrakcyjny pobyt, ciekawą ofertę edukacyjną, ale przede wszystkim miłość, troskę i oddanie. Dziękuję Rodzicom za wskazówki, propozycje i uwagi czasami krytyczne. Zawsze wsłuchiwałam się w Wasze postulaty i wprowadzałam je w miarę możliwości w życie przedszkola. Przepraszam za błędy które popełniłam, ale błędów nie czyni ten , który nic nie robi. Dziękuję za wiele miłych i wzruszających słów, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. To był zaszczyt i przywilej pracować z Wami. Z wyrazami wdzięczności Łoboda Marta

Zamierzenia Dydaktyczno - Wychowawcze

Tematy i zamierzenia dla gr II Pszczółki na miesiąc listopad

I Kto Ty jesteś?
II Ciepło i miło
III Nasze zmysły i ciało
IV Projekt Akademii Zdrowego Przedszkolaka „Zdrowa piramida dzisiaj nam się przyda”

ZADANIA WYCHOWAWCZO - DYDAKTYCZNE NA LISTOPAD - GR. II

- Kształtowanie poczucia tożsamości narodowej, przygotowanie akademii z okazji Święta Niepodległości.
- Poznanie barw i symboli narodowych.
- Poznanie krajobrazów, tradycji, zabytków i legend związanych z Polską, Warszawą, Krakowem.
- Zapoznanie z tematyką związaną z niepełnosprawnością.
- Poznanie zmysłów i ich funkcji.
- Poznanie budowy człowieka.
- Przypomnienie praw i obowiązków człowieka.
- Kształtowanie postawy prozdrowotnej.
- Zwrócenie uwagi na aktywność fizyczną, jako jeden z warunków zdrowia.
- Nauka piosenek i pląsów. Wdrażanie do udziału w zabawach muzyczno-rytmicznych przy piosenkach znanych dzieciom.