Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
27 grudzień 2016
Święta to wyjątkowy czas, także i w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Wigilię Bożego Narodzenia. Dzieci z gr II " Pszczółki" przygotowały dla swoich kolegów i pracowników piękne jasełka pt: " Opowieść obłoczka o Bożym Narodzeniu". Następnie wszyscy razem podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy świąteczne życzenia : zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2017. Przedszkolaki ze smakiem skosztowały przygotowanych potraw Wigilijnych. W miłej i ciepłej atmosferze spędziliśmy ten świąteczny czas.
27 grudzień 2016
"Zdrowe zęby mamy, bo o nie dbamy" to hasło przyświecało nam podczas realizacji tygodnia " Czyste ząbki przedszkolaków" dzieci poznały zasady właściwego dbania o higienę jamy ustnej , prawidłowe metody szczotkowania, wspólnie stworzyły " kodeks pięknych zębów", który stosują w domu i przedszkolu. Na podsumowanie starszaki przygotowały inscenizację " Piękne ząbki" , którą zaprezentowały swoim młodszym kolegom.
26 grudzień 2016
W ramach realizacji Innowacji pedagogicznej w miesiącu grudniu, "Pszczółki" wykonały piękne albumy prezentujące swoje przeżycia z każdego dnia tygodnia. Starszaki z wielkim zaangażowaniem podeszły do wykonania tego zadania i były bardzo kreatywne. Przedszkolaki starannie rysowały miłe sytuacje dnia codziennego, które wzbudziły w nich najwiecej emocji. Chętnie projektowały i ozdabiały okładkę kalendarza. Dni weekendowe pomogli wykonać rodzice, którzy zadbali rownież o to, by wspólnie spędzony czas był atrakcyjny i miły.