Dziś jest: wtorek, 21 sierpień 2018 r.
Dzień Babci i Dziadzia w Jadownikach
24 styczeń 2017
Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu nr 1 w Jadownikach  na stałe wpisany jest w kalendarz imprez przedszkolnych i obchodzony jest co roku bardzo hucznie. Mimo, że za oknem zima, mróz, jest to najcieplejszy dzień w roku. Dzień, który sprawia wszystkim ogromną radość, wywołuje uśmiechy na twarzach, powoduje, że małe serduszka dzieci biją szybciej, a Babcia i Dziadziu ze wzruszeniem słuchają czułych słów, kierowanych pod ich adresem.
Spotkanie takie odbyło się w Domu Ludowym w Jadownikach. Gościliśmy Dziadków, Pradziadków, Babcie, Prababcie, licznie przybyłych rodziców oraz Pana Jarosława Sorysa- sołtysa Jadownik.
Przedszkolaki pod kierunkiem nauczycielek przedstawiły wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem oraz Jasełka i tańce. Na pamiątkę spotkania goście obdarowani zostali upominkami.
W ten sposób dzieci wyraziły kochanym Babciom i Dziadkom swoją wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.