Dziś jest: wtorek, 23 styczeń 2018 r.
W przedszkolu zabawa
25 styczeń 2017
W przedszkolu zabawa,
karnawału to czas Już zaczynamy,
już nie czekamy. Zabawa – Zabaw,  dalej – start!!!
Bawimy się wesoło. Hip hip hura!

Karnawał to radosna tradycja przepełniona muzyką i zabawą, także i w tym roku w naszym przedszkolu odbył się wspaniały „Bal Przedszkolaka”. Nastrój karnawałowy gościł w przedszkolu już od kilku dni. Dzieci z ogromnym przejęciem rozmawiały o tym w jaką rolę wcielą się podczas zbliżającego się balu.  W środę z samego rana udekorowana została sala, w której miał odbyć się bal, a w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Sala taneczna zapełniła się wróżkami, królewnami, piratami, pojawiły się również inni bohaterowie ze znanych baśni i bajek. O dobrą zabawę zadbali mali policjanci, strażacy a nawet sam kowboj z Dzikiego Zachodu.  Nie zabrakło również superbohaterów  tj. Spider-Meni, kapitan Ameryka czy Halk, którzy dumnie prezentowali swoją siłę. Podczas zabawy tanecznej dzieci przy dźwiękach znanych przebojów bawiły się wesoło. Wiele uśmiechów pojawiło się na buziach „Motylków” i „Pszczółek” gdy sala zapełniła się mnóstwem małych baloników a słodki poczęstunek pozwolił na zregenerowanie sił do dalszej zabawy. Mile spędzony czas dostarczył przedszkolakom wiele radości i zintegrował ich podczas wspólnych zabaw.