Dziś jest: poniedziałek, 18 czerwiec 2018 r.
28 czerwiec 2017
Wyrazy wdzięczności i podziękowania! Drodzy Rodzice, Nauczyciele ,Pracownicy obecnie i w przeszłości ze mną pracujący w Przedszkolu w Jadownikach. Pragnę bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę oraz życzliwość, wsparcie i pomoc we wszelkiego rodzaju działaniach w czasie mojej długoletniej pracy zawodowej w jadownickich przedszkolach. Dziękuję za zaufanie i docenienie moich umiejętności , starań i serca jakie włożyłam w opiekę i wychowanie dzieci, w dbałość o poprawę warunków pracy i zabawy przedszkolaków. Każdy rok szkolny wymagał wielu starań i pomysłów, aby dzieci znalazły w przedszkolu opiekę, bezpieczeństwo, atrakcyjny pobyt, ciekawą ofertę edukacyjną, ale przede wszystkim miłość, troskę i oddanie. Dziękuję Rodzicom za wskazówki, propozycje i uwagi czasami krytyczne. Zawsze wsłuchiwałam się w Wasze postulaty i wprowadzałam je w miarę możliwości w życie przedszkola. Przepraszam za błędy które popełniłam, ale błędów nie czyni ten , który nic nie robi. Dziękuję za wiele miłych i wzruszających słów, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. To był zaszczyt i przywilej pracować z Wami. Z wyrazami wdzięczności Łoboda Marta
26 czerwiec 2017
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbyła się w nieco odmienny sposób. W tym roku uczciliśmy ten ważny dzień świętując przy ognisku na górze Bocheniec w Bartnej Chacie. Przedszkolaki przedstawiły przygotowaną część artystyczną, maluszki pożegnały starszaki, starszaki pięknymi wierszami pożegnały przedszkole i podziękowały za opiekę naszej Pani Dyrektor Marcie Łoboda. Do życzeń przyłączyli się również Rodzice, dziękując za całokształt pracy i oddanie naszemu przedszkolu. Po chwilach wzruszeń dzieci, które od września rozpoczną edukację w szkole otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Kolorowe dyplomiki upamiętniające pobyt w grupie " Pszczółki" lub " Motylki" otrzymały też przedszkolaki, które będą kontynuować naukę w Zespole Szkół nr 2. Wesoła zabawa w tak pięknie położonym miejscu i pyszna kiełbaska z ogniska dopełniły świętowania w miłej atmosferze. Dziękujemy Państwu Zycie Cebula i Marcinowi Okas za współpracę i miłe przyjęcie w Bartnej Chacie.
07 czerwiec 2017
W czwartek 1 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik z okazji Święta Rodzinny. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, ich rodzeństwa i rodziców, a słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia świętowali. Przygotowano wiele atrakcji. Sercem festynu stała się scena, na której występowały dzieci prezentując wiersze i piosenki dla rodziców. Rodzice z zaciekawieniem śledzili popisy dzieci, które nagradzali gromkimi brawami i uśmiechami. Miłym akcentem był występ rodziców, którzy przedstawili swoim pociechom pełne humoru wiersze z literatury dziecięcej. Wspaniała aura pozwoliła na przeprowadzenie licznych konkursów i zabaw zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek oraz przysmaki prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy. Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w pikniku oraz za wspólną zabawę. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie mile spędzić czas!