21 październik 2015
W piątek 16 października w zamku w Dębnie przedszkolaki miały okazję odbyć spotkanie z historią i sztuką w ramach zajęć edukacyjnych pod hasłem „Zanim giermek stał się rycerzem, a panna drużką” –życie w średniowiecznym zamku.
21 październik 2015
Jesień to czas twórczych zabaw z kolorami. Dzieci chętnie wykorzystują kredki, farby oraz skarby jakie daje nam przyroda i tworzą "jesienne dzieła". Tym razem starszaki samodzielnie stworzyły ekologiczne farby w ciepłych barwach i przy pomocy folii aluminiowej namalowały jesienne drzewo.
14 październik 2015
Nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego teatru „Skrzat” z przedstawieniem „Dyzio Leniuszek”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przygody leniwego Dyzia, któremu nic nie chciało się robić i stał się niegrzeczny za sprawą diabełka i jego magicznej mikstury.