Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
14 październik 2015
Nasze przedszkole odwiedzili aktorzy krakowskiego teatru „Skrzat” z przedstawieniem „Dyzio Leniuszek”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przygody leniwego Dyzia, któremu nic nie chciało się robić i stał się niegrzeczny za sprawą diabełka i jego magicznej mikstury.
13 październik 2015
Maluszki z grupy I ,,Motylki' 'już ponad miesiąc uczęszczają do przedszkola. Zdążyły się już poznać a nawet zaprzyjaźnić ze sobą. W dniu 7.10.2015 odbyło się pasowanie na przedszkolaka 16 dzieci, które pierwszy rok zawitały do naszego przedszkola.
13 październik 2015
W ubiegły czwartek przedszkolaki z grupy „Starszaków” wykonały wspólnie pyszne i zdrowe „Ciasto marchewkowe”.