01 listopad 2015
Przedszkolaki z grupy III "Biedroneczki"  29 października wzięły  udział wraz z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach w uroczystym otwarciu przejscia dla pieszych w pobliżu szkoły, którego symbolicznie dokonali pan Wicestarosta Ryszard Ożóg oraz pani Dyrektor Szkoły Jolanta ...
27 październik 2015
Chociaż często do naszego przedszkola przychodzi listonosz, to dzisiaj 27.10.przyszedł spotkać się z dziećmi i opowiedzieć o swojej pracy.
23 październik 2015
W naszym przedszkolu gościliśmy pana Józefa Krawczyka z Koła Łowieckiego "Hubertus" w Brzesku, który z zamiłowania jest myśliwym oraz pana Franciszka Steca, który jest pszczelarzem. Pan Józef bardzo ciekawie i barwnie opowiadał dzieciom o myślistwie