Dziś jest: środa, 18 październik 2017 r.
23 październik 2015
W naszym przedszkolu gościliśmy pana Józefa Krawczyka z Koła Łowieckiego "Hubertus" w Brzesku, który z zamiłowania jest myśliwym oraz pana Franciszka Steca, który jest pszczelarzem. Pan Józef bardzo ciekawie i barwnie opowiadał dzieciom o myślistwie
21 październik 2015
W piątek 16 października w zamku w Dębnie przedszkolaki miały okazję odbyć spotkanie z historią i sztuką w ramach zajęć edukacyjnych pod hasłem „Zanim giermek stał się rycerzem, a panna drużką” –życie w średniowiecznym zamku.
21 październik 2015
Jesień to czas twórczych zabaw z kolorami. Dzieci chętnie wykorzystują kredki, farby oraz skarby jakie daje nam przyroda i tworzą "jesienne dzieła". Tym razem starszaki samodzielnie stworzyły ekologiczne farby w ciepłych barwach i przy pomocy folii aluminiowej namalowały jesienne drzewo.