26 listopad 2015
W dniu 25 listopada przedszkolaki z grup: Motylków, Pszczółek oraz Biedronek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Do naszego przedszkola przybyły misie małe i bardzo duże, brązowe, białe i w innych kolorach.
22 listopad 2015
W dniu 18 listopada dzieci z grupy „Biedroneczki” wybrały się na wycieczkę do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku. Rozbudzając zainteresowanie dzieci książką wszystkie przedszkolaki miały możliwość poznania Działu dla dzieci w Bibliotece Publicznej w Brzesku.
15 listopad 2015
W ramach realizacji tygodnia o patriotyzmie do przedszkola została zaproszona drużyna harcerska „Jadowici” z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jadownikach. Do przedszkolaków przybyli przedstawiciele drużyny wraz ze swoim opiekunem Panem Bartłomiejem Turlejem. Harcerki opowiadały o obowiązkach ich drużyny, tradycjach i zwyczajach. K.D.