Dziś jest: środa, 18 październik 2017 r.
09 listopad 2015
Przygotowując dzieci do kształtowania właściwych zachowań zdrowotnych, niwelowania lęku przed badaniami i zabiegami lekarskimi, rzetelnie realizując podstawę programową w zakresie wyżej wymienionych zadań oraz zadanie z Akademii Zdrowego Przedszkolaka,
01 listopad 2015
Przedszkolaki z grupy III "Biedroneczki"  29 października wzięły  udział wraz z uczniami Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach w uroczystym otwarciu przejscia dla pieszych w pobliżu szkoły, którego symbolicznie dokonali pan Wicestarosta Ryszard Ożóg oraz pani Dyrektor Szkoły Jolanta ...
27 październik 2015
Chociaż często do naszego przedszkola przychodzi listonosz, to dzisiaj 27.10.przyszedł spotkać się z dziećmi i opowiedzieć o swojej pracy.