Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
15 listopad 2015
W ramach realizacji tygodnia o patriotyzmie do przedszkola została zaproszona drużyna harcerska „Jadowici” z Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Jadownikach. Do przedszkolaków przybyli przedstawiciele drużyny wraz ze swoim opiekunem Panem Bartłomiejem Turlejem. Harcerki opowiadały o obowiązkach ich drużyny, tradycjach i zwyczajach. K.D.
15 listopad 2015
„Biedroneczki” gościły w przedszkolu Miłośnika Ziemi Jadownickiej, Pana Tadeusza Tykę. Okazją do spotkania było Święto 11 Listopada. Nasz gość przybliżył dzieciom historię związaną z powstaniem naszej miejscowości,
15 listopad 2015
30 października 2015r. odbyły się zajęcia koleżeńskie przeprowadzone przez panią Joannę Stec, w której uczestniczyły panie Halina Put i Małgorzata Robak.