Dziś jest: środa, 18 październik 2017 r.
29 listopad 2015
W dniu 27.11.2015 dzieci z przedszkola poznały tradycje związane z wieczorem andrzejkowym.
26 listopad 2015
W dniu 25 listopada przedszkolaki z grup: Motylków, Pszczółek oraz Biedronek uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Do naszego przedszkola przybyły misie małe i bardzo duże, brązowe, białe i w innych kolorach.
22 listopad 2015
W dniu 18 listopada dzieci z grupy „Biedroneczki” wybrały się na wycieczkę do Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Brzesku. Rozbudzając zainteresowanie dzieci książką wszystkie przedszkolaki miały możliwość poznania Działu dla dzieci w Bibliotece Publicznej w Brzesku.