Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
10 grudzień 2015
W dniu 10.12.2015 (czwartek) w grupie I „ Motylki” odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców wraz z podsumowaniem obserwacji.  Tematem zajęć była: „Wizyta w Grzecznościowie ”. Celem zajęć było kształtowanie zasad kultury osobistej oraz postaw życzliwości w odniesieniu do innych ludzi, a także ...
10 grudzień 2015
W środę 9 grudnia nasze przedszkole odwiedził Teatr aktora z przedstawieniem "Świąteczna bajka" przedstawienie to było połaczone z wizytą Mikołaja w przedszkolu.
02 grudzień 2015
Podczas realizacji tematu kompleksowego: “Tańcowała igła z nitką”, zaprosiliśmy do przedszkola najbardziej kompetentną osobę w przybliżeniu dzieciom zawodu krawcowej Panią Stasię babcię Wiktorii.