20 lutego 2016
Aby pogłębić wiedzę i przyjrzeć się z bliska pracy krawcowej zaprosiliśmy do naszego przedszkola panią krawcowa Jolante Tyka-mame Julki.
18 lutego 2016
W ubiegłym tygodniu Motylki i Pszczółki odwiedziły Dział dziecięcy Biblioteki Publicznej mieszczący się w Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem
18 lutego 2016
Dnia 15.02.2016r. „Motylki” i „Pszczółki” wybrały się z wizytą do pracowni cukierniczej Raw-Mar, która znajduje się przy ulicy Witosa. Pani Monika oprowadziła nas po całym zakładzie , opowiadając przy tym ciekawie o pracy wykonywanej przez swoich współpracowników.