Dziś jest: piątek, 23 luty 2018 r.
Znajdujesz się teraz: przedszkole-jadowniki.info /
26 czerwiec 2017
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 odbyła się w nieco odmienny sposób. W tym roku uczciliśmy ten ważny dzień świętując przy ognisku na górze Bocheniec w Bartnej Chacie. Przedszkolaki przedstawiły przygotowaną część artystyczną, maluszki pożegnały starszaki, starszaki pięknymi wierszami pożegnały przedszkole i podziękowały za opiekę naszej Pani Dyrektor Marcie Łoboda. Do życzeń przyłączyli się również Rodzice, dziękując za całokształt pracy i oddanie naszemu przedszkolu. Po chwilach wzruszeń dzieci, które od września rozpoczną edukację w szkole otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki. Kolorowe dyplomiki upamiętniające pobyt w grupie " Pszczółki" lub " Motylki" otrzymały też przedszkolaki, które będą kontynuować naukę w Zespole Szkół nr 2. Wesoła zabawa w tak pięknie położonym miejscu i pyszna kiełbaska z ogniska dopełniły świętowania w miłej atmosferze. Dziękujemy Państwu Zycie Cebula i Marcinowi Okas za współpracę i miłe przyjęcie w Bartnej Chacie.
07 czerwiec 2017
W czwartek 1 czerwca w naszym przedszkolu odbył się piknik z okazji Święta Rodzinny. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw dzieci, ich rodzeństwa i rodziców, a słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia świętowali. Przygotowano wiele atrakcji. Sercem festynu stała się scena, na której występowały dzieci prezentując wiersze i piosenki dla rodziców. Rodzice z zaciekawieniem śledzili popisy dzieci, które nagradzali gromkimi brawami i uśmiechami. Miłym akcentem był występ rodziców, którzy przedstawili swoim pociechom pełne humoru wiersze z literatury dziecięcej. Wspaniała aura pozwoliła na przeprowadzenie licznych konkursów i zabaw zarówno dla dzieci jak i rodziców. Na wszystkich czekał też słodki poczęstunek oraz przysmaki prosto z grilla – zapach pieczonej kiełbasy roznosił się po całej okolicy. Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w pikniku oraz za wspólną zabawę. Dzięki takim inicjatywom możemy wspólnie mile spędzić czas!
07 czerwiec 2017
Agnieszka Cichońska i Zuzanna Nizioł wzięły udział w 4 Przeglądzie Piosenki Dziecięcej organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury i Sportu. Zuzia została nagrodzona wyróżnieniem za wykonanie piosenki pod tytułem "Maluję wielki dom". Gratulujemy Zuzi i życzymy jeszcze wielu sukcesów.

2010-2011 Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach - www.przedszkole.jadowniki.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Tagi: brzesko