20 lutego 2016
Czytanie dzieciom dla przyjemności jest mądrym sposobem spędzania czasu z dziećmi i najlepszą inwestycją w ich przyszłość. Dlatego też nasze przedszkole włączając się w ogólnopolską akcję "Cała Polska czyta dzieciom" , a także realizując przedsięwzięcie "Bajki z plecaka" zapoczątkowało serię spotkań "Czytający Rodzice".
20 lutego 2016
Obserwując zapał towarzyszący dzieciom podczas zabaw w kąciku kuchennym u "Motylków" zorganizowane zostały warsztaty kulinarne na których upieczono " Placek drożdżowy"
20 lutego 2016
W pierwszym tygodniu lutego przedszkolaki z grupy I Motylki miały okazję poznać przyjaciół z Antarktydy ( pingwiny, niedźwiedzie polarne, Eskimosi ).