25 lutego 2016
W dniu 25.02.16 przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę w Jadownikach, aby posłuchać bajki "Siostra Hela" czytanej przez gościa - Panią pielęgniarkę Izabellę ze Szpitala w Brzesku.
23 lutego 2016
Przedszkolaki z grupy I "Motylki" i II "Pszczółki" podjęły wielkie wyzwanie i same przygotowały dla siebie śniadanie. Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem.
20 lutego 2016
W trosce o zdrowy rozwój naszych wychowanków przystąpiliśmy do 8 edycji programu edukacyjnego „Mamo, tato, wolę wodę!”, którego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. W ramach programu