02 marzec 2016
Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena. To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem. W dniu 26.02.16 przedszkolaków odwiedził teatr ART Cinema z Nowego Sącza z bajka " Królowa śniegu".
02 marzec 2016
"... Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda" -słowa tej piosenki są wszystkim doskonale znane. Codziennie w domu i przedszkolu dbamy o zęby, dokładnie czyszcząc je i regularnie odwiedzając stomatologa.
29 lutego 2016
" Świat jest wielki a po drodze tyle pytań Odpowiedzi posłuchajcie w kartach książek. Książki mówią: nie zbłądzi ten kto czyta! Książki mówią, że ciekawscy żyją mądrzej" Dzieci z grupy "Motylki" i " Pszczółki" uczestniczyły w cyklu spotkań bibliotecznych podczas realizacji przedsięwzięcia "Bajki z plecaka".