Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
20 lutego 2016
W trosce o zdrowy rozwój naszych wychowanków przystąpiliśmy do 8 edycji programu edukacyjnego „Mamo, tato, wolę wodę!”, którego celem jest podkreślenie roli wody w codziennej diecie oraz wspieranie rodziców w kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych u dzieci. W ramach programu
20 lutego 2016
Czytanie dzieciom dla przyjemności jest mądrym sposobem spędzania czasu z dziećmi i najlepszą inwestycją w ich przyszłość. Dlatego też nasze przedszkole włączając się w ogólnopolską akcję "Cała Polska czyta dzieciom" , a także realizując przedsięwzięcie "Bajki z plecaka" zapoczątkowało serię spotkań "Czytający Rodzice".
20 lutego 2016
Obserwując zapał towarzyszący dzieciom podczas zabaw w kąciku kuchennym u "Motylków" zorganizowane zostały warsztaty kulinarne na których upieczono " Placek drożdżowy"