15 marzec 2016
W piątek dnia 11 marca grupa III „Biedroneczki” wybrała się na wycieczkę na wycieczkę do ciepłowni, czyli Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Brzesku w ramach realizacji elementów programu „Czyste powietrze wokół nas”.
11 marzec 2016
Wiemy, jak ważne jest zapoznanie dzieci z pokarmami będącymi źródłem witamin, oraz zachęcenie do ich spożywania. Dlatego w grupie „Biedroneczek” postanowiliśmy przygotować „smakowite myszki” , a mamusia Jasia przyrządziła witaminkową ucztę-przepyszny soczek jabłkowo- marchewkowy.
02 marzec 2016
Chociaż za oknem czuć jeszcze zimowy chłodek, to już w Kąciku przyrody u „Biedroneczek” zapanowały wiosenne zmiany. Przedszkolaki założyły hodowle nowalijek: rzeżuchy, cebulki, sałatki.