Dziś jest: środa, 18 październik 2017 r.
29 lutego 2016
" Świat jest wielki a po drodze tyle pytań Odpowiedzi posłuchajcie w kartach książek. Książki mówią: nie zbłądzi ten kto czyta! Książki mówią, że ciekawscy żyją mądrzej" Dzieci z grupy "Motylki" i " Pszczółki" uczestniczyły w cyklu spotkań bibliotecznych podczas realizacji przedsięwzięcia "Bajki z plecaka".
25 lutego 2016
W dniu 25.02.16 przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę w Jadownikach, aby posłuchać bajki "Siostra Hela" czytanej przez gościa - Panią pielęgniarkę Izabellę ze Szpitala w Brzesku.
23 lutego 2016
Przedszkolaki z grupy I "Motylki" i II "Pszczółki" podjęły wielkie wyzwanie i same przygotowały dla siebie śniadanie. Na początku przypomniały sobie zasady bezpieczeństwa, których należy przestrzegać podczas posługiwania się nożem.