22 marzec 2016
Przyjście nowej pory roku-wiosny jest doskonałą okazją do tego,by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie z sobą budząca się do życia przyroda. W salach przedszkolnych zazieleniły się kąciki przyrody. Dzieci same zajęły się hodowlą grochu, cebuli, fasoli czy rzeżuchy. W wazonach pojawiły się bazie i gałązki forsycji. Nie zabrakło też prac plastycznych dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny.
21 marzec 2016
W dniu 21.03.2016 przedszkolaki z naszego przedszkola miały możliwość obejrzenia i zapoznania się z różnymi gatunkami zwierząt egzotycznych w objazdowym ,,Mini ZOO''.
18 marzec 2016
21 marca następuje kalendarzowa wiosna. W tym dniu, jak każe tradycja ludowa , pożegnamy zimę. Przedszkolaki z grupy „Biedroneczki” zaprosiły do przedszkola rodziców,