Dziś jest: środa, 18 październik 2017 r.
02 marzec 2016
Chociaż za oknem czuć jeszcze zimowy chłodek, to już w Kąciku przyrody u „Biedroneczek” zapanowały wiosenne zmiany. Przedszkolaki założyły hodowle nowalijek: rzeżuchy, cebulki, sałatki.
02 marzec 2016
Trudno wyobrazić sobie świat bez baśni Andersena. To między innymi dzięki nim dzieci poznają świat wartości, uczą się dobra i bezpiecznie obcują ze złem. W dniu 26.02.16 przedszkolaków odwiedził teatr ART Cinema z Nowego Sącza z bajka " Królowa śniegu".
02 marzec 2016
"... Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda" -słowa tej piosenki są wszystkim doskonale znane. Codziennie w domu i przedszkolu dbamy o zęby, dokładnie czyszcząc je i regularnie odwiedzając stomatologa.