04 kwiecień 2016
Przedszkolaki z grup Motylki i Pszczółki odwiedziły gospodarstwo rolne Państwa Topolskich zajmujące się produkcją mleka. Celem wycieczki było zainteresowanie dzieci życiem zwierząt hodowlanych oraz zapoznanie z procesem produkcji mleka.
01 kwiecień 2016
1 kwietnia dzieci z gr II „Pszczółki” wzięły udział w „Przedszkoliadzie” zorganizowanej przez szkółkę piłkarską z Brzeska - Football Academy. Zawodnicy z ogromną radością i wielkim zaangażowaniem rywalizowali podczas rozgrywanych meczów.
31 marzec 2016
Przedszkolaki z grupy III „Biedroneczki” zaprosiły dzieci z oddziału „0” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jadownikach na przedstawienie pt. „Wielkanocny stół”, w którym zaprezentowały zwyczaje i tradycje Świąt Wielkanocnych.