08 kwiecień 2016
W ramach tygodnia sportowego przedszkolaki z grupy Motylki i Pszczółki wybrały się na stadion Ludowego klubu sportowego "Jadowniczanka". na trybunach mogły poczuć się jak prawdziwi kibice, a na boisku jak zawodowi piłkarze.
07 kwiecień 2016
Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też "Motylki "postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową.
05 kwiecień 2016
Dnia 05.04.2016r. do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał teatr "Skrzat" z przedstawieniem pt. "Zaczarowane źródełko". Anusia, jej mama, wróżka, leśny duszek, czarownica oraz leśny zbój, to główni bohaterowie bajki, którzy sprawili, że dzieci z wielką uwagą i zaangażowaniem śledziły ich przygody.