Dziś jest: środa, 18 październik 2017 r.
05 kwiecień 2016
Dnia 05.04.2016r. do naszego przedszkola po raz kolejny zawitał teatr "Skrzat" z przedstawieniem pt. "Zaczarowane źródełko". Anusia, jej mama, wróżka, leśny duszek, czarownica oraz leśny zbój, to główni bohaterowie bajki, którzy sprawili, że dzieci z wielką uwagą i zaangażowaniem śledziły ich przygody.
04 kwiecień 2016
Przedszkolaki z grup Motylki i Pszczółki odwiedziły gospodarstwo rolne Państwa Topolskich zajmujące się produkcją mleka. Celem wycieczki było zainteresowanie dzieci życiem zwierząt hodowlanych oraz zapoznanie z procesem produkcji mleka.
01 kwiecień 2016
1 kwietnia dzieci z gr II „Pszczółki” wzięły udział w „Przedszkoliadzie” zorganizowanej przez szkółkę piłkarską z Brzeska - Football Academy. Zawodnicy z ogromną radością i wielkim zaangażowaniem rywalizowali podczas rozgrywanych meczów.