11 maj 2016
10 maja br przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Centrum Kulturalno Bibliotecznego do Brzeska na V Konferencję Teatrów Dzieci i Młodzieży "Teatralne Lustra"
04 maj 2016
4 maja w Bibliotece Publicznej w Jadownikach przedszkolaki wzieły udział w spotkaniu autorskim z pisarzem z Krakowa Panem Wiesław Drabik . Dzieci wcześniej zapoznały się z twórczością pisarza.
26 kwiecień 2016
Dnia 25 kwietnia br. przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Centrum Kulturalno Bibliotecznego do Brzeska na spektakl ekologiczny pt. „Afera leśna” w wykonaniu aktorów Teatru Kultureska z Krakowa. Spektakl o charakterze bajki uczył dzieci poprzez zabawę i humorystyczne sceny, jak prawidłowo segregować odpady.