Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
09 kwiecień 2016
Dzieci z grupy ,,Pszczółek ”i ,,Motylków’’ w dn.08.04.2016 zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej Nr 1 w Jadownikach na przedstawienie pt,,Idzie Wiosna pomalutku’’ w wykonaniu dzieci z grupy 6-latków.
08 kwiecień 2016
W ramach tygodnia sportowego przedszkolaki z grupy Motylki i Pszczółki wybrały się na stadion Ludowego klubu sportowego "Jadowniczanka". na trybunach mogły poczuć się jak prawdziwi kibice, a na boisku jak zawodowi piłkarze.
07 kwiecień 2016
Każdy przedszkolak już wie, jak ważne są dla nas owoce – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale przede wszystkim – zawierają mnóstwo witamin, które chronią i wzmacniają nasz organizm. Dlatego też "Motylki "postanowiły zrobić pyszną i zdrową sałatkę owocową.