23 wrzesień 2016
,,Jesieną, jesienią sady się rumienią, czerwone jabłuszka...bo najsmaczniejsze owoce są właśnie jesienią i mają dużo witamin. Dlatego też przedszkolaki z gr II ,,Pszczółki'' przygotowywały na czwartkowych zajęciach (22.09.) owocowe przysmaki: sałatki i owocowe babeczki.
21 wrzesień 2016
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku.
09 sierpień 2016
W ubiegły czwartek przedszkolaki uczęszczające do naszego przedszkola uczestniczyły w wyciecze na Bocheniec. Odwiedziły tam źródełko św. Anny oraz zabytkowy kościół.