05 październik 2016
Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt,,Zagubiona owieczka’’ Teatru ,,EDEN” z Wieliczki w wykonaniu aktorów tego teatru. Dzieci z zainteresowaniem oglądały występujące w teatrze postacie i bardzo martwiły się o zagubioną owieczka. Czy wreszcie się odnajdzie? Poznały zasady zachowania się w teatrze oraz przykłady pomocy innym w trudnych sytuacjach.
02 październik 2016
Jesień hojnie obdarza nas bogactwem owoców i warzyw. Korzystając z jesiennych zbiorów owoców, przedszkolaki z grupy „Biedroneczki” postanowiły wykonać owocowe szaszłyki.
23 wrzesień 2016
Do naszego przedszkola często przybywają osoby pełniące ważne i odpowiedzialne funkcje społeczne. 21.09 2016r grupę „Biedroneczki” odwiedziła Pani Policjant, która w ciekawej pogadance inspirowanej wierszami i ilustracjami przekazała dzieciom cenne informacje na temat bezpiecznego zachowania się w przedszkolu, w domu i na ulicy.