Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
09 sierpień 2016
W ubiegły czwartek przedszkolaki uczęszczające do naszego przedszkola uczestniczyły w wyciecze na Bocheniec. Odwiedziły tam źródełko św. Anny oraz zabytkowy kościół.
27 czerwiec 2016
Zakończenie roku przedszkolnego to ważna chwila w życiu każdego przedszkolaka. Dla dzieci oznacza czas swobody i wakacyjnych wyjazdów z rodzicami. Dla starszaków zakończenie roku szkolnego to także pożegnanie z przedszkolem i rychłe przywitanie ze szkołą i nowymi kolegami. W piątek 24 czerwca 5-latki pożegnały przedszkole, bo już od września sale przedszkolną zamienią na szkolne ławki.
23 czerwiec 2016
Zapraszamy do zapoznania się z grą edukacyjną dotyczącą segregacji odpadów udostępnioną przez Urząd Miejski w Brzesku