Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
23 wrzesień 2016
Do naszego przedszkola często przybywają osoby pełniące ważne i odpowiedzialne funkcje społeczne. 21.09 2016r grupę „Biedroneczki” odwiedziła Pani Policjant, która w ciekawej pogadance inspirowanej wierszami i ilustracjami przekazała dzieciom cenne informacje na temat bezpiecznego zachowania się w przedszkolu, w domu i na ulicy.
23 wrzesień 2016
,,Jesieną, jesienią sady się rumienią, czerwone jabłuszka...bo najsmaczniejsze owoce są właśnie jesienią i mają dużo witamin. Dlatego też przedszkolaki z gr II ,,Pszczółki'' przygotowywały na czwartkowych zajęciach (22.09.) owocowe przysmaki: sałatki i owocowe babeczki.
21 wrzesień 2016
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku.