Dziś jest: piątek, 23 luty 2018 r.
Znajdujesz się teraz: przedszkole-jadowniki.info /
24 październik 2016
W ubiegły poniedziałek odwiedził nas ważny gość. Była to pani policjantka Monika Lis z komendy powiatowej policji w Brzesku. Pani policjantka/sierżant w interesujący sposób przedstawiła dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Przypomniała, jak właściwie przechodzić przez jezdnię i poruszać się w czasie spacerów. Pokazała dzieciom najważniejsze rekwizyty policyjne, niektóre z nich przedszkolaki mogły przymierzyć. Dzieci dowiedziały się również, jak zachować się w sytuacji spotkania z groźnym psem. Na koniec spotkania maluchy i starszaki obejrzały radiowóz i otrzymały w prezencie edukacyjne kolorowanki i odblaski. Jeszcze długo będziemy wspominać to miłe i pouczające spotkanie.
13 październik 2016
W ubiegły wtorek " Motylki" i " Pszczółki" wybrały się do tarnowskiego centrum zabaw dziecięcych Promienny Zamek. Wyjazd miał na celu nie tylko umilenie dzieciom jesiennego czasu ale także integrację naszych przedszkolaków.
08 październik 2016
7 października w grupie III „Biedroneczki” odbyły się warsztaty z rodzicami pt. „Warzywne stworki” dostarczyły one dzieciom i rodzicom okazji do przeżywania

2010-2011 Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach - www.przedszkole.jadowniki.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Tagi: brzesko