Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
08 październik 2016
7 października w grupie III „Biedroneczki” odbyły się warsztaty z rodzicami pt. „Warzywne stworki” dostarczyły one dzieciom i rodzicom okazji do przeżywania
05 październik 2016
Przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt,,Zagubiona owieczka’’ Teatru ,,EDEN” z Wieliczki w wykonaniu aktorów tego teatru. Dzieci z zainteresowaniem oglądały występujące w teatrze postacie i bardzo martwiły się o zagubioną owieczka. Czy wreszcie się odnajdzie? Poznały zasady zachowania się w teatrze oraz przykłady pomocy innym w trudnych sytuacjach.
02 październik 2016
Jesień hojnie obdarza nas bogactwem owoców i warzyw. Korzystając z jesiennych zbiorów owoców, przedszkolaki z grupy „Biedroneczki” postanowiły wykonać owocowe szaszłyki.