Dziś jest: czwartek, 18 październik 2018 r.
Znajdujesz się teraz: przedszkole-jadowniki.info /
27 grudzień 2016
Święta to wyjątkowy czas, także i w naszym przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Wigilię Bożego Narodzenia. Dzieci z gr II " Pszczółki" przygotowały dla swoich kolegów i pracowników piękne jasełka pt: " Opowieść obłoczka o Bożym Narodzeniu". Następnie wszyscy razem podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy świąteczne życzenia : zdrowia, szczęścia i pomyślności w Nowym Roku 2017. Przedszkolaki ze smakiem skosztowały przygotowanych potraw Wigilijnych. W miłej i ciepłej atmosferze spędziliśmy ten świąteczny czas.
27 grudzień 2016
"Zdrowe zęby mamy, bo o nie dbamy" to hasło przyświecało nam podczas realizacji tygodnia " Czyste ząbki przedszkolaków" dzieci poznały zasady właściwego dbania o higienę jamy ustnej , prawidłowe metody szczotkowania, wspólnie stworzyły " kodeks pięknych zębów", który stosują w domu i przedszkolu. Na podsumowanie starszaki przygotowały inscenizację " Piękne ząbki" , którą zaprezentowały swoim młodszym kolegom.
26 grudzień 2016
W ramach realizacji Innowacji pedagogicznej w miesiącu grudniu, "Pszczółki" wykonały piękne albumy prezentujące swoje przeżycia z każdego dnia tygodnia. Starszaki z wielkim zaangażowaniem podeszły do wykonania tego zadania i były bardzo kreatywne. Przedszkolaki starannie rysowały miłe sytuacje dnia codziennego, które wzbudziły w nich najwiecej emocji. Chętnie projektowały i ozdabiały okładkę kalendarza. Dni weekendowe pomogli wykonać rodzice, którzy zadbali rownież o to, by wspólnie spędzony czas był atrakcyjny i miły.

2010-2011 Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach - www.przedszkole.jadowniki.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Tagi: brzesko