Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
27 październik 2016
Przedszkolaki z gr I i II w ramach realizowanej innowacji pedagogicznej wybrały się na wycieczkę do Brzeska. Odwiedziły tam zrewitalizowany rynek, udały się pod pomnik Floriana oraz fontannę ze słynnymi koziołkami. Istotnym punktem wyprawy były odwiedziny w brzeskiej siedzibie poczty, po której oprowadzał nas sam Pan kierownik. Dzieci nadały list do swojego kolegi Alberta i mogły prześledzić całą jego drogę "od okienka do sortowni". Przedszkolaki spotkały na poczcie znajomych listonoszy Pana Jakuba, który często odwiedza nasze przedszkole i tatusia Oliwi oraz z dużym zaciekawieniem obserwowały ich przygotowania do wyjścia w teren. Wszyscy pracownicy poczty mile przyjęli małych obserwatorów i z chęcią prezentowali im swoją pracę. Na koniec wycieczki dzieci udały się na Plac Kazimierza oraz do Parku Jordana.
24 październik 2016
W ubiegły poniedziałek odwiedził nas ważny gość. Była to pani policjantka Monika Lis z komendy powiatowej policji w Brzesku. Pani policjantka/sierżant w interesujący sposób przedstawiła dzieciom najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Przypomniała, jak właściwie przechodzić przez jezdnię i poruszać się w czasie spacerów. Pokazała dzieciom najważniejsze rekwizyty policyjne, niektóre z nich przedszkolaki mogły przymierzyć. Dzieci dowiedziały się również, jak zachować się w sytuacji spotkania z groźnym psem. Na koniec spotkania maluchy i starszaki obejrzały radiowóz i otrzymały w prezencie edukacyjne kolorowanki i odblaski. Jeszcze długo będziemy wspominać to miłe i pouczające spotkanie.
13 październik 2016
W ubiegły wtorek " Motylki" i " Pszczółki" wybrały się do tarnowskiego centrum zabaw dziecięcych Promienny Zamek. Wyjazd miał na celu nie tylko umilenie dzieciom jesiennego czasu ale także integrację naszych przedszkolaków.