30 listopad 2016
W ostatni dzień listopada dzieci z grupy „Biedroneczki” odwiedził Mikołaj. Przyniósł nie tylko prezenty , ale przede wszystkim życzenia wspaniałego uczęszczania do nowego przedszkola w Zespole Szkół w Jadownikach .To był ostatni dzień pobytu dzieci w oddziale na ul. Wschodniej. W poniedziałek rozpoczną nową przygodę przedszkolaka w nowych, lepszych warunkach, ale pamięć o „starym przedszkolu” na zawsze niech im zostanie. Mikołaj umówił się z dziećmi na następny rok oczywiście, gdy będą grzeczne - co sumiennie wszyscy obiecali.
25 listopad 2016
W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych fragmentów książek o niedźwiadkach, bawiły się się oraz tańczyły z misiami w rytm piosenek „Pokochaj pluszowego misia", „Jadą, jadą misie” i wiele innych.
24 listopad 2016
W czwartek 24 listopada w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt: „Legenda o Smoku Wawelskim” w wykonaniu aktorów teatru Uśmiech z Nowego Sącza. Przedstawienie zostało przygotowane na podstawie legendy krakowskiej i opowiada o przygodach dzielnego szewczyka, który dzięki swojemu sprytowi pokonał smoka.