Dziś jest: piątek, 23 luty 2018 r.
Znajdujesz się teraz: przedszkole-jadowniki.info /
12 grudzień 2016
W dniu 09.12.2016 r. nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość, Pan Erwin górnik z Kopalni Soli w Bochni. W czasie spotkania opowiedział dzieciom o ciężkiej i niebezpiecznej pracy górników. Nasz gość pokazał przedszkolakom swoje nagrody, zaprezentował dawną lampę górniczą używaną w kopalni, a także przyniósł niezwykły prezent dla każdego przedszkolaka - bryłę soli. Dzieci z radością przymierzały piękną, odświętną czapkę górniczą i podziwiały elegancki mundur. Na zakończenie wszyscy zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.
08 grudzień 2016
Twórczość plastyczna odgrywa istotną rolę w rozwoju dziecka i jest jedną z ważniejszych form działalności w wieku przedszkolnym, dlatego w dniu 06.12.2016r w grupie I "Motylki" odbyły się warsztaty plastyczne pt: " Jestem kreatywny" z udziałem Pani Kasi mamy naszego kolegi Michałka. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zaciekawieniem oglądały jakie cuda można wykonać z masy solnej. Bardzo chętnie wałkowały ciasto, wykrawały poszczególne elementy motylka, a także bałwanka. Zabawa sprawiła dzieciom wiele radości. W ramach realizacji planu rocznego przedszkolaki z grupy I Motylki wraz z nauczycielką zorganizowały "Kącik Małego artysty", który swoją atrakcyjnością zachęci dzieci do swobodnego i częstego korzystania z niego. Dzieci poznały różne przybory plastyczne, a także techniki prac płaskich i przestrzennych
06 grudzień 2016
Spotkanie ze Św. Mikołajem to tradycja, którą uwielbiają wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu spotkanie odbyło się już 1 grudnia 2016r. Na tę okoliczność maluszki z gr. Motylki pięknie ozdobiły i pokolorowały portrety świętego, które ozdobiły naszą szatnię. Wizyta Św. Mikołaja poprzedzona była ciekawym przedstawieniem teatru Eden pt.: ”Opowieść Wigilijna”, której historia bardzo podobała się dzieciom. Spektakl uświadomił najmłodszym widzom, iż miłość i rodzina są ważniejsze niż pieniądze czy dobra materialne. Dzieci z bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem oglądały spektakl, po czym nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Następnie do przedszkola zawitał wyczekiwany od wielu dni Św. Mikołaj. Spotkanie i otrzymane prezenty sprawiły dzieciom wiele radości, a Mikołaj życzył wszystkim zebranym wiele szczęścia, radości, miłości i dużo zdrowia.

2010-2011 Publiczne Przedszkole nr 1 w Jadownikach - www.przedszkole.jadowniki.pl.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Tagi: brzesko