Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
24 listopad 2016
W czwartek 24 listopada w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt: „Legenda o Smoku Wawelskim” w wykonaniu aktorów teatru Uśmiech z Nowego Sącza. Przedstawienie zostało przygotowane na podstawie legendy krakowskiej i opowiada o przygodach dzielnego szewczyka, który dzięki swojemu sprytowi pokonał smoka.
09 listopad 2016
W dniu 09.11.2016r odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci z gr I i II z uśmiechem recytowały wiersze, śpiewały piosenki otrzymując od Rodziców gromkie brawa. Przedszkolaki i Rodzice złożyli uroczystą przysięgę, po czym Pani Dyrektor za pomocą „Czarodziejskiego Ołówka” dokonała uroczystego „Aktu Pasowania”. Zwieńczeniem pasowania było otrzymanie przez dzieci „Medalu przedszkolaka”.
08 listopad 2016
W ramach realizacji tygodnia „W zdrowym ciele, zdrowy duch” przedszkolaki z grupy I „Motylki” wybrały się na wycieczkę, aby obejrzeć Ośrodek Zdrowia, Aptekę, Sklep. Na zakończenie tygodnia przedszkolaki podjęły wielkie wyzwanie i przygotowały same na śniadanie zdrowe kanapki. Po starannym u myciu rąk i przygotowaniu stanowisk wszyscy zabrali się do pracy. Kanapki nie tylko były smaczne, zdrowe, ale i pięknie ozdobione. Dzieci przy robieniu kanapek kształciły odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijały kreatywność, wyobraźnię oraz dbałość o higienę podczas posiłków.