Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
06 grudzień 2016
Spotkanie ze Św. Mikołajem to tradycja, którą uwielbiają wszystkie dzieci. W naszym przedszkolu spotkanie odbyło się już 1 grudnia 2016r. Na tę okoliczność maluszki z gr. Motylki pięknie ozdobiły i pokolorowały portrety świętego, które ozdobiły naszą szatnię. Wizyta Św. Mikołaja poprzedzona była ciekawym przedstawieniem teatru Eden pt.: ”Opowieść Wigilijna”, której historia bardzo podobała się dzieciom. Spektakl uświadomił najmłodszym widzom, iż miłość i rodzina są ważniejsze niż pieniądze czy dobra materialne. Dzieci z bardzo dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem oglądały spektakl, po czym nagrodziły aktorów gromkimi brawami. Następnie do przedszkola zawitał wyczekiwany od wielu dni Św. Mikołaj. Spotkanie i otrzymane prezenty sprawiły dzieciom wiele radości, a Mikołaj życzył wszystkim zebranym wiele szczęścia, radości, miłości i dużo zdrowia.
30 listopad 2016
W ostatni dzień listopada dzieci z grupy „Biedroneczki” odwiedził Mikołaj. Przyniósł nie tylko prezenty , ale przede wszystkim życzenia wspaniałego uczęszczania do nowego przedszkola w Zespole Szkół w Jadownikach .To był ostatni dzień pobytu dzieci w oddziale na ul. Wschodniej. W poniedziałek rozpoczną nową przygodę przedszkolaka w nowych, lepszych warunkach, ale pamięć o „starym przedszkolu” na zawsze niech im zostanie. Mikołaj umówił się z dziećmi na następny rok oczywiście, gdy będą grzeczne - co sumiennie wszyscy obiecali.
25 listopad 2016
W dniu 25.11.2016r. przedszkolaki z wszystkich grup uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem. Dzieci, opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych fragmentów książek o niedźwiadkach, bawiły się się oraz tańczyły z misiami w rytm piosenek „Pokochaj pluszowego misia", „Jadą, jadą misie” i wiele innych.