Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
Zebranie z rodzicami
31 sierpień 2017
Serdecznie zapraszamy 07 września 2017 roku (czwartek) do przedszkola o godzinie 16.00 na zebranie z rodzicami
Porządek spotkania ogólnego:

1. Przedstawienie Rady Pedagogicznej
2. Harmonogram pracy przedszkola (ramowy rozkład dnia, podstawa programowa, programy...)
3. Sprawy różne
4. Przedstawienie oferty grupowego ubezpieczenia dzieci
5. Spotkania grupowe w salach poszczególnych grup

Prosimy o przygotowanie danych z numerem dowodu osobistego osób, które będą upoważnione poza rodzicami do odbioru dziecka z przedszkola. Podczas zebrania będą zbierane zgody rodziców na: publikowanie wizerunku dziecka, uczęszczanie na religię, udzielanie pomocy medycznej i wezwanie karetki, upoważnienie rodziców do odbioru dzieci przez inne osoby, przetwarzanie danych osobowych, publikowanie prac plastycznych dziecka. Prosimy wszystkich rodziców o obecność.