Dziś jest: środa, 13 grudzień 2017 r.
Wyrazy wdzięczności i podziękowania!
28 czerwiec 2017

Wyrazy wdzięczności i podziękowania!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele ,Pracownicy  obecnie i w przeszłości  ze mną pracujący w Przedszkolu w Jadownikach.

Pragnę bardzo serdecznie podziękować  za wspaniałą współpracę oraz życzliwość, wsparcie i pomoc we wszelkiego rodzaju działaniach  w czasie mojej długoletniej pracy zawodowej w jadownickich  przedszkolach. Dziękuję za zaufanie i docenienie moich umiejętności ,  starań i serca jakie włożyłam w opiekę i wychowanie dzieci,  w dbałość o poprawę warunków pracy i zabawy przedszkolaków. Każdy rok szkolny wymagał wielu  starań i pomysłów, aby  dzieci znalazły w przedszkolu opiekę, bezpieczeństwo, atrakcyjny pobyt, ciekawą ofertę edukacyjną, ale przede wszystkim miłość, troskę i  oddanie.

Dziękuję Rodzicom za wskazówki, propozycje i uwagi  czasami krytyczne.  Zawsze wsłuchiwałam się   w Wasze postulaty i wprowadzałam je w miarę możliwości w życie przedszkola.  Przepraszam za błędy  które popełniłam, ale błędów nie czyni ten , który nic nie robi.

Dziękuję za wiele miłych i wzruszających słów, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. To był zaszczyt i przywilej  pracować  z Wami.

Z wyrazami wdzięczności

Łoboda Marta